05 stycznia 2024

W środę 3 stycznia br. w hali sportowej Zespołu Szkół w Mogilnie odbył się wewnątrzszkolny „Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych o Puchar Dyrektora Szkoły”.

W zawodach uczestniczyło 12 klas składających się z dziewcząt i chłopców: 5 TBD, 2 TAG, 3ALO, 2CLO,5TER, 3BLO,4TRG,2ALO, 3DLO, 3CLO, 2BTI/ 2BLO 1DLO.

Turniej miał na celu min. propagowanie aktywności fizycznej, a także wzmacnianie więzi z rówieśnikami.

Pierwsze miejsce zajęła klasa 5TBD w składzie: Maciej Suszek, Martyna Gryboś, Sebastian Wożniewicz, Dawid Raczyński, Marta Nowakowska, Julia Stachowiak, Kacper Stefaniak, Mikołaj Wietrzykowski, Mateusz Drzazgowski, Kornelia Dobrzeniecka (wychowawca: p. Karolina Przybylska).

Miejsce drugie wywalczyła drużyna z klasy 2TG w składzie: Nikodem Szczepankiewicz, Wiktor Chojnacki, Zuzanna Malczewska, Filip Gryboś, Nadia Król, Jakub Ciabach, Jakub Januchowski, Jakub Ferenc, Mateusz Dziel, Patrycja Matuszak (wychowawca: p. Anna Praczyk).

Trzecie miejsce przypadło klasie 3ALO w składzie: Wiktor Maliński, Alan Szymaniak, Nikodem Jania, Jakub Sitko, Nadia Staniszewska, Oliwia Szulc, Eliza Nowak, Mikołaj Frąckowiak, Hubert Kożański (wychowawca: p. Małgorzata Furtak).

Czwarte miejsce zajęła klasa 2CLO w składzie: Amelia Walczak, Amelia Ostrowska, Aniela Jania, Inga Szymaniak, Adrian Kubiak, Kacper Czarnecki, Wiktor Sielecki, Wiktor Posadzy, Piotr Janus, Franciszek Wełnitz (wychowawca: p. Szymon Bernaciak).

Miejscom I-III wręczono puchary, pamiątkowe dyplomy oraz słodkości. Miejsce IV otrzymało dyplom i słodkości. Natomiast pozostałe klasy dyplomy za udział w turnieju

Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych o Puchar Dyrektora Szkoły