27 października 2021
O książkach i czytaniu z przymrużeniem oka
 
 
 
25 października w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mogilnie wystąpili uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie. Młodzież pod kierunkiem nauczycieli języka polskiego przygotowała kabaret, który miał uczcić obchody 75-lecia powstania mogileńskiej książnicy.
 
W montażu słowno-muzycznym wystąpili Tina Skowron z kl. 1 c LO, Angelika Ciesielska, Mateusz Maruszak, Maciej Andrzejewski, Marek Woźniak, Hubert Chmielarczyk i Sandra Kupś z kl. 3 B LO P, Julia Klemens i Katarzyna Kozłowska z kl. 3 c LO P.
 
Występ był połączeniem gry aktorskiej, recytacji i śpiewu. Na program artystyczny złożyły się fragmenty przemówień, skecze, wiersze oraz pastisze. Wszystko to miało na celu w humorystyczny sposób przedstawić życie bibliotekarza i sytuacje, jakie mogą wydarzyć się między regałami pełnymi książek, gdy żądny nowych lektur czytelnik przychodzi do biblioteki. O piękną scenografię, organizację i promocję wydarzenia zadbała Miejska Biblioteka Publiczna w Mogilnie.
 
Uczniów do występu przygotowali nauczyciele języka polskiego z Zespołu Szkół w Mogilnie: pan Piotr Perzyna i pani Kinga Gąska.

 

O książkach i czytaniu z przymrużeniem oka

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE