SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Obchody Dnia Edukacji Narodowej

            15 października br. w Zespole Szkół w Mogilnie odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Warto przypomnieć, że to święto wszystkich osób związanych z oświatą. Zostało utworzone, by upamiętnić powstanie Komisji Edukacji Narodowej.

 

            Okolicznościowe przemówienie wygłosił pan Zbigniew Grzechowski, dyrektor Zespołu Szkół w Mogilnie. Podziękował wszystkim pracownikom związanym ze szkołą

za trud wkładany w wypełnianie codziennych obowiązków. Szczególne słowa uznania skierował do tegorocznych jubilatów oraz grupy nauczycieli osiągających wysokie wyniki

w pracy dydaktyczno-wychowawczej i angażujących się w życie szkoły. Podkreślił, że szkołę tworzą przede wszystkim uczniowie, którym życzył wytrwałości, systematyczności

i realizowania własnych marzeń oraz osiągania sukcesów pod okiem swoich nauczycieli.    

W tym roku jubileusze pracy zawodowej obchodzili pani Barbara Błasiak, nauczyciel języka angielskiego, która świętowała 25-lecie oraz pan Piotr Błaszak obchodzący 35-lecie pracy zawodowej. Z tej okazji uczniowie przygotowali dla jubilatów specjalne dedykacje muzyczne i życzenia.

 

            Obchody Dnia Edukacji Narodowej to także okazja, by docenić codzienny trud wkładany przez pracowników pedagogicznych w nauczanie i wychowanie młodzieży. Nauczyciele szczególnie zaangażowani w życie szkoły otrzymali Nagrody Dyrektora Szkoły.

 

Apel został przygotowany przez panią Małgorzatę Łaganowską i panią Różę Górską-Rybakiewicz. Uroczystość prowadzili Filip Turek i Marcelina Małecka z klasy 2 a LO.

Na scenie zaprezentowali się: Honorata Nowak, Szymon Sochacki, Kacper Kukurenda, Aleksandra Dobruchowska, Natalia Nowak, Iza Sip, Wiktoria Krugielka, Arkadiusz Czapla, Aleksandra Szczęsna, Stanisław Czerniak i Wiktoria Szalaty. Za obsługę techniczną wydarzenia odpowiadali pan Marcin Król i pan Marek Kwiatkowski, nauczyciele przedmiotów zawodowych.

 

 

17 października 2018