SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

Wniosek o przyjęcie

do Liceum dla Dorosłych Mogileńskiej Szkoły Realnej

OGŁOSZENIE O REALIZACJI WYSOKIEJ JAKOŚCI

STAŻY I PRAKTYK ZAWODOWYCH

Ubezpieczenie młodzieży

w roku szkolnym 2020/2021

Zespół  Szkół w Mogilnie włącza się w świętowanie

100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości!

RZĄDOWY PROGRAM "DOBRY START"

KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

E-DZIENNIK UONET +

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2020/2021 DLA UCZNIÓW KLAS I i II PO SZKOLE PODSTAWOWEJ 

 

Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Obchody Dnia Edukacji Narodowej

            15 października br. w Zespole Szkół w Mogilnie odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Warto przypomnieć, że to święto wszystkich osób związanych z oświatą. Zostało utworzone, by upamiętnić powstanie Komisji Edukacji Narodowej.

 

            Okolicznościowe przemówienie wygłosił pan Zbigniew Grzechowski, dyrektor Zespołu Szkół w Mogilnie. Podziękował wszystkim pracownikom związanym ze szkołą

za trud wkładany w wypełnianie codziennych obowiązków. Szczególne słowa uznania skierował do tegorocznych jubilatów oraz grupy nauczycieli osiągających wysokie wyniki

w pracy dydaktyczno-wychowawczej i angażujących się w życie szkoły. Podkreślił, że szkołę tworzą przede wszystkim uczniowie, którym życzył wytrwałości, systematyczności

i realizowania własnych marzeń oraz osiągania sukcesów pod okiem swoich nauczycieli.    

W tym roku jubileusze pracy zawodowej obchodzili pani Barbara Błasiak, nauczyciel języka angielskiego, która świętowała 25-lecie oraz pan Piotr Błaszak obchodzący 35-lecie pracy zawodowej. Z tej okazji uczniowie przygotowali dla jubilatów specjalne dedykacje muzyczne i życzenia.

 

            Obchody Dnia Edukacji Narodowej to także okazja, by docenić codzienny trud wkładany przez pracowników pedagogicznych w nauczanie i wychowanie młodzieży. Nauczyciele szczególnie zaangażowani w życie szkoły otrzymali Nagrody Dyrektora Szkoły.

 

Apel został przygotowany przez panią Małgorzatę Łaganowską i panią Różę Górską-Rybakiewicz. Uroczystość prowadzili Filip Turek i Marcelina Małecka z klasy 2 a LO.

Na scenie zaprezentowali się: Honorata Nowak, Szymon Sochacki, Kacper Kukurenda, Aleksandra Dobruchowska, Natalia Nowak, Iza Sip, Wiktoria Krugielka, Arkadiusz Czapla, Aleksandra Szczęsna, Stanisław Czerniak i Wiktoria Szalaty. Za obsługę techniczną wydarzenia odpowiadali pan Marcin Król i pan Marek Kwiatkowski, nauczyciele przedmiotów zawodowych.

 

 

17 października 2018