SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

Wniosek o przyjęcie

do Liceum dla Dorosłych Mogileńskiej Szkoły Realnej

OGŁOSZENIE O REALIZACJI WYSOKIEJ JAKOŚCI

STAŻY I PRAKTYK ZAWODOWYCH

Zespół  Szkół w Mogilnie włącza się w świętowanie

100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości!

RZĄDOWY PROGRAM "DOBRY START"

KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

E-DZIENNIK UONET +

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

OBCHODY DNIA PRZEDSZKOLAKA

 

OBCHODY DNIA PRZEDSZKOLAKA

 

 

20 września to szczególny dzień dla dzieci. Właśnie wtedy obchodzi się święto wszystkich przedszkolaków. Ta data jest ważna także dla wolontariuszek z Zespołu Szkół w Mogilnie. Już po raz kolejny spędziły ten dzień wraz z dziećmi z Przedszkola nr 3 w Mogilnie.

Uczennice z klasy II b liceum ogólnokształcącego zaniosły dzieciom drobne upominki. Miały przyjemność uczestniczyć w zaplanowanych na ten dzień atrakcjach. Obejrzały przygotowane przez dzieci występy artystyczne oraz pasowanie na przedszkolaka.

Wolontariuszki wraz z opiekunem panią Małgorzatą Król – psychologiem szkolnym podziękowały za wieloletnią współpracę i umożliwienie młodzieży działania na rzecz dzieci. Dzięki uprzejmości pani Dyrektor Małgorzaty Domańskiej wolontariuszki mogły zwiedzić przedszkole. Warto dodać, że budynek został wyremontowany. Uczennice podczas zapoznawania się z poszczególnymi pomieszczeniami zwróciły uwagę na ofertę terapeutyczną i dydaktyczną przedszkola oraz piękne sale dla dzieci.

Występy przedszkolaków i kontakt z nimi w tym szczególnym dniu wywołały pozytywne emocje u uczennic. Po tej wizycie wszyscy młodzi adepci psychologii zachowają wyjątkowe wspomnienia.

Warto wspomnieć, że Zespół Szkół w Mogilnie w nowym roku szkolnym kontynuuje współpracę z Przedszkolem nr 3 w Mogilnie. Wolontariuszki będą mogły pomagać w zajęciach z dziećmi, dzięki czemu wzbogacą swą wiedzę i zdobędą doświadczenie.

 

24 września 2019