DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft

OBCHODY DNIA PRZEDSZKOLAKA

20 września to szczególny dzień dla dzieci. Właśnie wtedy obchodzi się święto wszystkich przedszkolaków. Ta data jest ważna także dla wolontariuszek z Zespołu Szkół w Mogilnie. Już po raz kolejny spędziły ten dzień wraz z dziećmi z Przedszkola nr 3 w Mogilnie.

Uczennice z klasy II b liceum ogólnokształcącego zaniosły dzieciom drobne upominki. Miały przyjemność uczestniczyć w zaplanowanych na ten dzień atrakcjach. Obejrzały przygotowane przez dzieci występy artystyczne oraz pasowanie na przedszkolaka.

Wolontariuszki wraz z opiekunem panią Małgorzatą Król – psychologiem szkolnym podziękowały za wieloletnią współpracę i umożliwienie młodzieży działania na rzecz dzieci. Dzięki uprzejmości pani Dyrektor Małgorzaty Domańskiej wolontariuszki mogły zwiedzić przedszkole. Warto dodać, że budynek został wyremontowany. Uczennice podczas zapoznawania się z poszczególnymi pomieszczeniami zwróciły uwagę na ofertę terapeutyczną i dydaktyczną przedszkola oraz piękne sale dla dzieci.

Występy przedszkolaków i kontakt z nimi w tym szczególnym dniu wywołały pozytywne emocje u uczennic. Po tej wizycie wszyscy młodzi adepci psychologii zachowają wyjątkowe wspomnienia.

Warto wspomnieć, że Zespół Szkół w Mogilnie w nowym roku szkolnym kontynuuje współpracę z Przedszkolem nr 3 w Mogilnie. Wolontariuszki będą mogły pomagać w zajęciach z dziećmi, dzięki czemu wzbogacą swą wiedzę i zdobędą doświadczenie.

24 września 2019