16 września 2020
 
Odnieśli sukces w konkursie o Kurcie Lewinie
 
 
 
14 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mogilnie obył się konkurs pt.: „Kurt Lewin – życie i praca naukowa”. Wzięło w nim udział trzech uczniów z Zespołu Szkół w Mogilnie i wszyscy trzej zajęli miejsca na podium.
 
            Konkurs polegał na rozwiązaniu testu sprawdzającego wiedzę dotyczącą życia i dokonań pioniera psychologii społecznej wywodzącego się z Mogilna. Uczniowie przygotowali się do konkursu samodzielnie dzięki m.in. obejrzeniu prelekcji pana Tomasza Kardasia, uważnemu zapoznaniu się z wystawą dokumentów archiwalnych poświęconych życiu prywatnemu i pracy naukowej Kurta Lewina, którą można podziwiać w holu biblioteki i na stronie internetowej miasta, czy tworzeniu własnych notatek z zasobów wyszukanych w sieci.
 
            Konkurs przeprowadziła pani Zofia Zielińska-Jarząbkowska, pracownik MBP w Mogilnie, a prace uczniów oceniało jury w składzie: pani Barbara Szafarek i pani Elżbieta Sobkowiak.
 
            Po ogłoszeniu wyników okazało się, że pierwsze miejsce ex aequo wywalczyli Arkadiusz Niedziela z kl. 2 c LO G oraz Maciej Andrzejewski z kl. 2 b LO P, a trzecie miejsce zajął Jan Grzechowski z kl. 2 a LO G.
 
            Zwycięzcom gratulujemy!

 

Odnieśli sukces w konkursie o Kurcie Lewinie

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE