SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

Wniosek o przyjęcie

do Liceum dla Dorosłych Mogileńskiej Szkoły Realnej

OGŁOSZENIE O REALIZACJI WYSOKIEJ JAKOŚCI

STAŻY I PRAKTYK ZAWODOWYCH

Zespół  Szkół w Mogilnie włącza się w świętowanie

100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości!

RZĄDOWY PROGRAM "DOBRY START"

KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

E-DZIENNIK UONET +

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Kalendarz roku szkolnego 2021/2022

Odsłonięcie rzeźby „Kapsuła Czasu”

 

Odsłonięcie rzeźby „Kapsuła Czasu”
 
 1.  czerwca br. w Krakowie na placu przed gmachem głównym Muzeum Narodowego miało miejsce odsłonięcie rzeźby pt.: „Kapsuła Czasu”, w której jako dziedzictwo dla przyszłych pokoleń zostaną umieszczone prace m.in. utalentowanych uczennic, a także już absolwentek Zespołu Szkół w Mogilnie: Moniki Olejniczak, Aleksandry Osiki, Katarzyny Ratajewskiej, Aidy Roksany Rogaczewskiej i Honoraty Nowak.
Od 1. sierpnia do 3. września rzeźbę będzie można podziwiać przy ul. Dolnych Młynów 10 w Krakowie, natomiast 4. września zostanie przeniesiona na Plac Szczepański w Krakowie, gdzie 5. września 2020 r. planowana jest uroczystość zamknięcia Serca Kapsuły Czasu.
 
            Warto przypomnieć, że uczennice Zespołu Szkół w Mogilnie brały udział w ogólnopolskim konkursie literackim i plastycznym „Serce Kapsuły Czasu” organizowanym przez Fundację TworzyMY Kraków. Decyzją jury praca Moniki Olejniczak (Zwycięzca Honorowy I edycji) miała zostać zamknięta w rzeźbie w oryginale, natomiast prace Aleksandry Osiki i Katarzyny Ratajewskiej (Zwycięzcy Wyróżnieni I edycji) oraz Aidy Roksany Rogaczewskiej i Honoraty Nowak (Zwycięzcy Wyróżnieni II edycji) w formie cyfrowej.
 
Monika Olejniczak wykonała rysunek pt.: Niewiele się zmieniło, Aleksandra Osika napisała pracę pt.: Marsz krzywości, Katarzyna Ratajewska opowiadanie Książkucha, Aida Roksana Rogaczewska napisała utwór pt.: Dramat w dwóch aktach niezamknięty, natomiast Honorata Nowak esej, w którym przedstawiła swoje przemyślenia na temat wizji świata za sto lat.
 
W efekcie tej współpracy Zespół Szkół w Mogilnie otrzymał Certyfikat Serca Kapsuły Czasu. Opiekę dydaktyczną nad uczennicami sprawowała pani Kinga Gąska.

 

05 czerwca 2020