w roku szkolnym 2020/2021

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2020/2021 DLA UCZNIÓW KLAS I i II PO SZKOLE PODSTAWOWEJ

Odwiedzili pracownię reklamy

25 października w ramach lekcji z przedmiotu zawodowego klasa 3 TOR z Zespołu Szkół w Mogilnie odwiedziła Pracownię Reklamy W3M.pl w Mogilnie. Po pracowni reklamy oprowadził klasę właściciel pan Rafał Śmiłowski.

Uczniowie mieli okazję obejrzeć park maszyn i wysłuchać wielu technicznych ciekawostek oraz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu produkcji gadżetów reklamowych, technik nadruku i sublimacji. Następnie zobaczyli, jak wygląda produkcja kubka reklamowego: od samego pomysłu aż po uzyskanie gotowego produktu. Nie zabrakło pytań o techniczne rozwiązania, czy możliwości posiadanych maszyn i urządzeń ze strony uczniów. Wyjście zorganizował pan Marek Kwiatkowski.

26 października 2017