DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft

Ognisko integracyjne klasy 1 d LO
24 września na Świerkówcu odbyło się ognisko integracyjne klasy 1 d LO o profilu humanistycznym i filologiczno-prawnym. Spotkanie połączono z klasowymi obchodami Dnia Chłopca.

Uczniowie brali udział w zabawach integracyjnych na świeżym powietrzu, zajęciach wykorzystujących chustę Klanzy, grali w siatkówkę, rozmawiali, tańczyli, a także śpiewali przy ognisku. Dziewczęta przygotowały dla chłopców upominki. Podczas integracji uczniowie mogli lepiej siebie poznać i uczcić rozpoczęcie roku szkolnego w nowej szkole.

Organizatorami spotkania i opiekunami byli: państwo Milena i Ryszard Hałajczak, pan Maciej Głowski, pan Jarosław Siech, pan Krzysztof Wierzbicki, pani Wanda Wełniak, pani Emilia Indycka-Nowicka, i pani Kinga Gąska.

Wychowawca klasy serdecznie dziękuje wszystkim rodzicom za duże zaangażowanie w przygotowanie ogniska integracyjnego 1 d LO.

05 października 2021