11 czerwca 2022

W ramach projektu „Moje Finanse” Aleksandra Burzyńska, Martyna Knych i Oliwia Lidmann z Technikum Ekonomicznego Zespołu Szkół w Mogilnie uczestniczyły w dniach 8 i 9 kwietnia 2022 roku w etapie centralnym konkursu „Przedsiębiorczy na Rynku Finansowym”.

 

W rywalizacji konkursowej pokonały ponad 1100 szkół i znalazły się w gronie ośmiu najlepszych drużyn w kraju. Ostatni etap konkursu odbywał się online. Zadaniem konkursowym naszych uczennic było uczestnictwo w debacie na temat „Prywatne ubezpieczenia zdrowotne najlepszym gwarantem bezpieczeństwa pacjenta”. Drugim zadaniem było rozwiązane testu wiedzy z dziedziny ubezpieczeń i bezpieczeństwa w sieci.

 

W wyniku tej rywalizacji uczennice Technikum Ekonomicznego uzyskały tytuł Finalisty Ogólnopolskiego Konkursu Przedsiębiorczy na Rynku Finansowym.

 

Konkurs ten wymagał od uczestników wielu umiejętności m.in. wiedzy o ubezpieczeniach, umiejętności wypowiadania się i argumentowania swojego stanowiska podczas debat oraz umiejętności szybkiego podejmowania decyzji. Dlatego osiągnięcie tytułu finalisty uważam za duży sukces naszych uczennic – zaakcentował Marcin Wietrzykowski, nauczyciel sprawujący opiekę merytoryczną.

 

 

 

Ogólnopolski Konkurs „Przedsiębiorczy na rynku finansowym”

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE