SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

Ogólnopolski Konkurs „Przedsiębiorczy na rynku finansowym”

W ramach projektu „Moje Finanse” Aleksandra Burzyńska, Martyna Knych i Oliwia Lidmann z Technikum Ekonomicznego Zespołu Szkół w Mogilnie uczestniczyły w dniach 8 i 9 kwietnia 2022 roku w etapie centralnym konkursu „Przedsiębiorczy na Rynku Finansowym”.

 

W rywalizacji konkursowej pokonały ponad 1100 szkół i znalazły się w gronie ośmiu najlepszych drużyn w kraju. Ostatni etap konkursu odbywał się online. Zadaniem konkursowym naszych uczennic było uczestnictwo w debacie na temat „Prywatne ubezpieczenia zdrowotne najlepszym gwarantem bezpieczeństwa pacjenta”. Drugim zadaniem było rozwiązane testu wiedzy z dziedziny ubezpieczeń i bezpieczeństwa w sieci.

 

W wyniku tej rywalizacji uczennice Technikum Ekonomicznego uzyskały tytuł Finalisty Ogólnopolskiego Konkursu Przedsiębiorczy na Rynku Finansowym.

 

Konkurs ten wymagał od uczestników wielu umiejętności m.in. wiedzy o ubezpieczeniach, umiejętności wypowiadania się i argumentowania swojego stanowiska podczas debat oraz umiejętności szybkiego podejmowania decyzji. Dlatego osiągnięcie tytułu finalisty uważam za duży sukces naszych uczennic – zaakcentował Marcin Wietrzykowski, nauczyciel sprawujący opiekę merytoryczną.

 

 

 

11 czerwca 2022