26 kwietnia 2022

Ogromny sukces w finale Licealiady w Bydgoszczy

Drużyny Zespołu Szkół w Mogilnie zostały brązowymi medalistami Mistrzostw Województwa w Drużynowych Biegach Przełajowych.

21 kwietnia br. w bydgoskim Myślęcinku rozegrano finał wojewódzki w Drużynowych Biegach Przełajowych.

Dziewczęta pobiegły na dystansie 1500 m w składzie: Julia Górecka, Magdalena Radojewska, Iga Sielecka, Agata Czerniejewska, Zuzanna Lorczak, Dominika Łapińska oraz Aleksandra Heinich i wywalczyły brązowy medal.

Tak samo rewelacyjnie spisali się chłopcy, którzy na dystansie 2000 m w składzie: Kuba Górecki, Maciej Kopiński, Jan Kędzierski, Eryk Woźniak, Oktawian Rojek, Wiktor Maliński oraz Sebastian Andrzejewski zdobyli również brązowy medal.

Opiekunem uczniów jest pan Adam Krasicki, nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Mogilnie.