10 listopada 2020
Olimpiada Statystyczna
 
Uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie już po raz piąty spróbowali swoich sił w Olimpiadzie Statystycznej. Etap szkolny odbył się 5 listopada 2020 r. Wzięli w nim udział uczniowie klasy trzeciej Technikum Ekonomicznego. Najwyższe wyniki osiągnęły Zuzanna Duszyńska i Emilia Grądek. Uczennice będą reprezentować szkołę w etapie okręgowym Olimpiady.
 
Obecny rok szkolny jest trudny, ale po raz kolejny młodzież z Zespołu Szkół w Mogilnie udowodniła, że w trakcie zdalnego nauczania poza bieżącym opanowywaniem materiału z poszczególnych przedmiotów, można również rozwijać swoje zainteresowania. Olimpiada Statystyczna jest organizowana przez Główny Urząd Statystyczny oraz Polskie Towarzystwo Statystyczne. Cele konkursu to upowszechnianie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu statystyki w obszarze analiz społeczno-gospodarczych.
 
Uczniowie klasy trzeciej Technikum Ekonomicznego z Zespołu Szkół w Mogilnie 5 listopada 2020 roku przystąpili do etapu szkolnego Olimpiady Statystycznej. Najlepsze okazały się Zuzanna Duszyńska i Emilia Grądek. Uczennice tym samym zostały zakwalifikowane do etapu okręgowego.
 
Uczennicom gratulujemy i życzymy powodzenia podczas zmagań olimpijskich na szczeblu okręgowym, które odbędą się 10 grudnia 2020 roku.

 

Olimpiada Statystyczna

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE