SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

Olimpiada Statystyczna
Olimpiada Statystyczna
 
Uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie już po raz piąty spróbowali swoich sił w Olimpiadzie Statystycznej. Etap szkolny odbył się 5 listopada 2020 r. Wzięli w nim udział uczniowie klasy trzeciej Technikum Ekonomicznego. Najwyższe wyniki osiągnęły Zuzanna Duszyńska i Emilia Grądek. Uczennice będą reprezentować szkołę w etapie okręgowym Olimpiady.
 
Obecny rok szkolny jest trudny, ale po raz kolejny młodzież z Zespołu Szkół w Mogilnie udowodniła, że w trakcie zdalnego nauczania poza bieżącym opanowywaniem materiału z poszczególnych przedmiotów, można również rozwijać swoje zainteresowania. Olimpiada Statystyczna jest organizowana przez Główny Urząd Statystyczny oraz Polskie Towarzystwo Statystyczne. Cele konkursu to upowszechnianie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu statystyki w obszarze analiz społeczno-gospodarczych.
 
Uczniowie klasy trzeciej Technikum Ekonomicznego z Zespołu Szkół w Mogilnie 5 listopada 2020 roku przystąpili do etapu szkolnego Olimpiady Statystycznej. Najlepsze okazały się Zuzanna Duszyńska i Emilia Grądek. Uczennice tym samym zostały zakwalifikowane do etapu okręgowego.
 
Uczennicom gratulujemy i życzymy powodzenia podczas zmagań olimpijskich na szczeblu okręgowym, które odbędą się 10 grudnia 2020 roku.

 

10 listopada 2020