SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

Domyślny tytuł artykułu.

Pamięć cenniejsza niż złoto

Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków Zespołu Szkół w Mogilnie wydało album Pamięć cenniejsza niż złoto. Zespół Szkół w Mogilnie, który jest fotograficznym zapisem życia szkoły na przestrzeni siedemdziesięciu lat.

 Duże zainteresowanie, jakim cieszyła się monografia pt.: Zespół Szkół w Mogilnie dawniej i dziś. 1946-2016 wydana w ubiegłym roku z okazji obchodów jubileuszu 70-lecia istnienia szkoły, skłoniło członków Stowarzyszenia do przygotowania kolejnej publikacji.

W albumie znalazły się wybrane momenty z życia uczniów, nauczycieli, pracowników, którzy przez lata tworzyli Zespół Szkół w Mogilnie i zapisali się na kartach historii tej szkoły. Obiektyw aparatu pozwolił utrwalić niepowtarzalne wydarzenia, wskazać na ciągłość tradycji, ale też pokazać zachodzące na przestrzeni lat zmiany.

Myślimy, że wyjątkowość i magia starej i tej nowszej fotografii pozwoli ocalić od zapomnienia chwile, przeżycia i emocje ze szkolnej ławy, ze spotkań po latach, które nie zawsze jest w stanie przechować tak nietrwała ludzka pamięć – powiedział pan Piotr Perzyna, Prezes Stowarzyszenia Absolwentów i Sympatyków Zespołu Szkół w Mogilnie.

Wydanie albumu zostało dofinansowane ze środków Powiatu Mogileńskiego.

 

 

14 listopada 2017