w roku szkolnym 2020/2021

ZESPÓŁ SZKÓŁ          W MOGILNIE

Paulina i Agnieszka Prymuskami Pomorza i Kujaw

Znamy listę uczniów, którzy otrzymają stypendia marszałka województwa w ramach tegorocznej edycji projektu „Prymus Pomorza i Kujaw”. Z Zespołu Szkół w Mogilnie stypendium to będą otrzymywać Paulina Lorczak uczennica III klasy Liceum Ogólnokształcącego oraz Agnieszka Fulara uczennica III klasy Technikum Ekonomicznego.

Wsparcie przeznaczone jest dla uczniów klas 7. szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych, liceów, techników, zasadniczych szkół zawodowych i szkół branżowych z województwa kujawsko-pomorskiego, uzdolnionych w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, matematyki, języków obcych oraz przedsiębiorczości, którzy są finalistami lub laureatami konkursów lub olimpiad w tych przedmiotach.

Projekt stypendialny „Prymus Pomorza i Kujaw” stworzyliśmy z myślą o uczniach, którzy dobrze radzą sobie w nauce z przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, matematyki, języków obcych oraz przedsiębiorczości. Dodatkowe środki finansowe będą mogli wykorzystać między innymi na rozwój naukowych zainteresowań – mówi marszałek Piotr Całbecki.

07 grudnia 2017