09 lipca 2024
4 lipca przedstawiciele Zespołu Szkół w Mogilnie uczestniczyli w uroczystości z okazji pierwszej rocznicy powstania Środowiskowego Domu Samopomocy im. Teresy Kujawy przy ul. Łąkowej w Mogilnie, z którym cyklicznie współpracowaliśmy w bieżącym roku szkolnym.

Po części oficjalnej i przemowach gości m.in. Wicewojewody Kujawsko-Pomorskiego pana Piotra Hemmerlinga, Starosty Mogileńskiego pana Tomasza Krzesińskiego, Burmistrza Mogilna pana Karola Nawrota oraz delegacji ze Środowiskowych Domów Samopomocy i pozostałych znamienitych zaproszonych osób, nasi uczniowie zachwycili zebranych na uroczystości swoimi występami. Byli to: Jagoda Kujawa, Maja Zielińska, Kacper Perzyna, Franciszek Matusiak i Jakub Bicki.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i dziękujemy pracownikom oraz pensjonariuszom za dotychczasową współpracę. Tak jak powiedziała młodzież: „Lubimy do was wracać” i mamy nadzieję, że od września będziemy kontynuować współpracę.

Opiekunami były panie Anna Guźniczak i Anna Wojtasińska-Tokarczyk.

Źródło zdjęć: palukimogilno.pl

Pierwsza rocznica powstania Środowiskowego Domu Samopomocy im. Teresy Kujawy