23 listopada 2022

Pierwsze miejsce w konkursie wiedzy o mundialach

 

 

15 listopada br. w sali konferencyjnej Bydgoskiego Centrum Sportu odbył się Konkurs wiedzy sportowej dla młodzieży organizowany przez Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej przy współpracy z Kujawsko-Pomorską Radą Olimpijską. Zespół Szkół w Mogilnie reprezentowali Mateusz Maruszak, Maciej Suszek i Maciej Rząd.

 

Tematem konkursu była „Historia Mistrzostw Świata w piłce nożnej”. Wzięło w nim udział 12 zespołów (9 ze szkół średnich oraz 3 ze szkół podstawowych).

 

Konkursowe zmagania rozpoczęło przemówienie prezesa Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej i członek Zarządu PZPN – Eugeniusza Nowaka. Środowisko piłkarskie reprezentowali ponadto: Michał Dołożenko (wiceprezes Związku oraz przewodniczący Komisji „Fair Play” w PZPN), Januariusz Stodolny (skarbnik K-PZPN), Stanisław Mątewski (zasłużony trener piłkarski) oraz Marek Rzepa (były piłkarz bydgoskiego Zawiszy).

 

  1. część konkursu polegała na pisemnym odpowiedzeniu na dwadzieścia pytań. Pięć najlepszych drużyn w poszczególnych kategoriach zostało zakwalifikowanych do kolejnego etapu, w którym uczestnicy odpowiadali na cztery zestawy zawierające po pięć pytań testowych. Następnie trzy najlepsze zespoły odpowiadały na cztery wylosowane pytania ustnie.

 

Niezmiernie cieszy fakt, że po tak zaciętych zmaganiach pierwsze miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych wywalczyła reprezentacja Zespołu Szkół w Mogilnie, wyprzedzając szkoły z Bydgoszczy i Świecia. Tworzyli ją Mateusz Maruszak, Maciej Suszek i Maciej Rząd, a opiekunem uczniów był pan Tomasz Wonorski.

 

 

 

Pierwsze miejsce w konkursie wiedzy o mundialach

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE