DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft

Podsumowanie projektu „Prymusi Zawodu Kujaw i Pomorza II”

Dziś, 27 maja 2021 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Prymusi Zawodu Kujaw i Pomorza II”. Jak informuje Urząd Marszałkowski, w bieżącej edycji wpłynęło 1500 wniosków i przyznano 500 stypendiów.

Powiat mogileński znalazł się w grupie tych samorządów, z których nagrodzono stypendiami największą ilość uczniów. Warto dodać, że uczeń Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół w Mogilnie Jakub Bień uzyskał rankingowo pierwsze miejsce wśród osób nagrodzonych stypendiami spośród wszystkich tegorocznych laureatów stypendium w tym typie szkoły. Okolicznościową statuetkę z rąk Członka Zarządu Województwa Kujawsko – Pomorskiego pana Sławomira Kopyścia odebrał Dyrektor Zespołu Szkół w Mogilnie Zbigniew Grzechowski. Wśród grona stypendystów znaleźli się również Remigiusz Szmyt, Barbara Rydwelska, Norbert Leśniewski, Szymon Nowakowski, Dominika Dołyk, Wojciech Wasilewski, Weronika Bauza, Bartłomiej Bonkowski, Żaneta Brzustowska, Dominika Dołyk i Maciej Grzybowski.

07 czerwca 2021