SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

Wniosek o przyjęcie

do Liceum dla Dorosłych Mogileńskiej Szkoły Realnej

OGŁOSZENIE O REALIZACJI WYSOKIEJ JAKOŚCI

STAŻY I PRAKTYK ZAWODOWYCH

Zespół  Szkół w Mogilnie włącza się w świętowanie

100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości!

RZĄDOWY PROGRAM "DOBRY START"

KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

E-DZIENNIK UONET +

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

Podsumowanie VII Międzypowiatowego Konkursu Literackiego  „Pegaz na Pałukach i Krajnie”

Podsumowanie VII Międzypowiatowego Konkursu Literackiego

 „Pegaz na Pałukach i Krajnie”

 

            28 listopada br. uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie uczestniczyli w podsumowaniu konkursu literackiego „Pegaz na Pałukach i Krajnie”, które odbywało się w Rejonowej Bibliotece Publicznej w Szubinie. Spotkanie połączone było z promocją antologii zawierającej najlepsze utwory literackie uczestników konkursu. Do grona laureatów zakwalifikowały się trzy uczennice Zespołu Szkół w Mogilnie: Karolina Maciejewska, Aleksandra Osika i Karolina Szajda z kl. 2 a LO.

            Celem konkursu organizowanego przez Szubińskie Towarzystwo Kulturalne jest promowanie talentów literackich. „Wiemy, że w dzisiejszej sytuacji rynkowej niezwykle trudno o debiut literacki. Ten projekt może zachęcić osoby utalentowane, by spróbowały swych sił” – powiedział pan Mirosław Rzeszowski Prezes SZTK w Szubinie.

            W konkursie brali udział następujący uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie: Dominika Szambelan z kl. 2 c LO (nauczyciel języka polskiego – pan Piotr Perzyna), Izabela Wieczorek z kl. 3 d LO (nauczyciel języka polskiego – pani Katarzyna Barczak), Jarosław Brzeziński, Karolina Maciejewska, Aleksandra Osika i Karolina Szajda z kl. 2 a LO (nauczyciel języka polskiego – pani Kinga Gąska). Opowiadanie Aleksandry Osiki pt.: Ułamki sekund, opowiadanie Karoliny Szajdy pt.: Biały Pan i wiersz Karoliny Maciejewskiej zostały nagrodzone poprzez opublikowanie ich w antologii wydanej przez Szubińskie Towarzystwo Kulturalne.

            Podczas gali podsumowującej konkurs uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i egzemplarze książki. Wręczali je pan Mirosław Rzeszowski dyrektor Rejonowej Biblioteki Publicznej w Szubinie, pan Artur Michalak burmistrz Szubina i pan Andrzej Kinderman wicestarosta nakielski. Wszyscy uczestnicy konkursu mieli okazję podzielić się z zaroszonymi gośćmi refleksjami dotyczącymi własnych utworów.

 

06 grudnia 2017