13 marca 2024

Wczoraj, tj. 12 marca w Inowrocławiu siatkarki z Zespołu Szkół w Mogilnie startowały w zawodach Półfinału Piłki Siatkowej Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Po zaciętych zmaganiach dziewczęta awansowały do Finałów Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Pierwszy mecz rozegrały drużyny z Tucholi i Inowrocławia, rozgrywka zakończyła się wynikiem 2:0. Siatkarki z Mogilna również przegrały z Tucholą 2:0. Tego dnia właśnie ta drużyna była najlepsza i zajęła 1. miejsce. Warto przypomnieć, że do finału mistrzostw awansują dwie drużyny z półfinału. W związku z tym zawodniczki z I LO im. Jana Kasprowicza z Inowrocławia i z Zespołu Szkół w Mogilnie stanęły do sportowej, siatkarskiej walki. Oba zespoły marzyły o awansie do finału. Dobra zagrywka i gra w obronie okazały się kluczem do zwycięstwa. Drużyna z Mogilna była nie do zatrzymania. Wygrała mecz 2:1 (25:17,23:25, 10:15).

 

Tym samym zawodniczki z Zespołu Szkół w Mogilnie awansowały do Finałów Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego, które odbędą się w Bydgoszczy 19.03.2024 r.

 

W skład reprezentacji Zespołu Szkół w Mogilnie weszły: Gabrysia Pankowska – kapitan, Oliwia Prussak, Iza Tuszyńska, Amelia Szymańska, Patrycja Matuszak, Nadia Staniszewska, Julia Gawron, Amelia Leśna, Weronika Grzechowiak, Wiktoria Grzechowiak, Oliwia Szulc, Dobrosława Wierzbińska, a za Amelię Marciniszyn grała Zuza Malczewska.

 

„Jestem pewna, że dziewczyny będą walczyły do ostatniej piłki” – powiedziała pani Sława Długokęcka, trener drużyny.

 

Półfinały Piłki Siatkowej Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE