SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

Wniosek o przyjęcie

do Liceum dla Dorosłych Mogileńskiej Szkoły Realnej

OGŁOSZENIE O REALIZACJI WYSOKIEJ JAKOŚCI

STAŻY I PRAKTYK ZAWODOWYCH

Zespół  Szkół w Mogilnie włącza się w świętowanie

100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości!

RZĄDOWY PROGRAM "DOBRY START"

KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

E-DZIENNIK UONET +

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Kalendarz roku szkolnego 2021/2022

Poszerzali wiedzę z zakresu psychologii

Poszerzali wiedzę z zakresu psychologii

 

27 października br. klasy o nachyleniu psychologicznym z Zespołu Szkół w Mogilnie uczestniczyły w „Spotkaniach w nauką. Psychologia biznesu” oraz „Spotkaniach psychologicznych w ramach Strefy Młodzieży” organizowanych przez Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS w Poznaniu.

Uczniowie z klas 1 b LO, 2 b LO, 3 b LO i 3 c LO uczestniczyli w warsztatach i wykładach, dzięki którym mogli pogłębić swoją wiedzę z zakresu psychologii. Podczas warsztatów prowadzonych przez panią Małgorzatę Kowalczewską zatytułowanych: „Inspekcja i adaptacja w pracy projektowej” poznali błędy popełniane podczas realizacji projektów, a po przeprowadzonym ćwiczeniu samodzielnie wyciągnęli wnioski, by w przyszłości lepiej zorganizować prace projektowe.

Następnie młodzież wysłuchała wykładu przygotowanego przez dr Agnieszkę Czerw poświęconego psychologii biznesu. Uczniowie dowiedzieli się, czym zajmuje się psychologia biznesu i pracy, jak ważne jest dobre samopoczucie pracownika oraz jakie zmiany wciąż dokonują się na rynku pracy. Ostatnim puntem pobytu na uczelni był udział w „Spotkaniach psychologicznych w ramach Strefy Młodzieży”. Pan Michał Pozdał wygłosił wykład dotyczący profilaktyki zaburzeń nastroju w okresie dojrzewania.

Tego typu wyjazdy pozwalają poszerzyć wiedzę zdobywaną na co dzień w szkole, wyposażyć uczniów w szereg praktycznych umiejętności oraz oswoić ze środowiskiem akademickim. Wyjazd zorganizowała pani psycholog Małgorzata Król, a opiekunami były panie Anna Przybylska i Kinga Gąska.

 

31 października 2017