08 grudnia 2022

Powiatowe Zawody Pływackie

 

7 grudnia 2022 r. uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie wzięli udział w Powiatowych Zawodach Pływackich, które odbywały się na pływalni w Mogilnie. Niezmiernie cieszy fakt, że młodzi pływacy odnieśli liczne sukcesy zarówno w zawodach drużynowych, jak i indywidualnych.

 

Sztafeta damska z Zespołu Szkół w Mogilnie w składzie Amelia Szymańska, Julia Polak, Julia Skibiszewska, Jagoda Jarlaczyk, Alicja Konieczka i Iga Sielecka zajęła pierwsze miejsce w zawodach.

 

Sztafeta męska z Zespołu Szkół w Mogilnie również zajęła pierwsze miejsce. W składzie byli: Artur Kwiatkowski, Oskar Wojtylak, Dominik Wojciechowski, Wiktor Kwiatkowski, Witold Czerniak, Jan Kędzierski.

 

Także w konkurencjach indywidualnych zawodnicy z Zespołu Szkół w Mogilnie zajęli miejsca na podium.

 

W stylu dowolnym 25 metrów: w kategorii dziewcząt I miejsce zdobyła Amelia Szymańska, II miejsce Julia Polak, a w kategorii chłopców I miejsce wywalczył Artur Kwiatkowski, a II miejsce Krzysztof Ferenc.

 

W stylu grzbietowym 25 metrów: w kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Alicja Konieczka, natomiast II miejsce Adela Furmańczyk. W kategorii chłopców I miejsce zdobył Wiktor Kwiatkowski, a II miejsce Dominik Wojciechowski.

 

W stylu klasycznym 25 metrów: w kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Jagoda Jarlaczyk, II miejsce Julia Skibiszewska, a w kategorii chłopców I miejsce zdobył Oskar Wojtylak.

 

W stylu motylkowym 25 metrów: w kategorii dziewcząt na I miejscu uplasowała się Iga Sielecka, natomiast w kategorii chłopców I miejsce wywalczył Jan Kędzierski, a II miejsce Witold Czerniak.

 

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy sukcesów.

Zdjęcia: Kinga Szymańska

 

 

Powiatowe Zawody Pływackie

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE