04 grudnia 2023

30 listopada 2023 r. na pływalni w Mogilnie odbyły się Powiatowe Zawody w Pływaniu Licealiada. W zawodach startowali uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie. Wygrywając na wszystkich dystansach, uzyskali awans do zawodów wojewódzkich.

Uczniowie starowali na dystansach 50 metrów w stylu: dowolnym, grzbietowym, klasycznym, motylkowym oraz zostały wystawione dwie sztafety 6-osobowe (damska i męska) również na dystansie 50 metrów w stylu dowolnym.

Zespół Szkół w Mogilnie reprezentowali: Amelia Szymańska, Iga Sielecka, Agata Wiśniewska, Marta Nalewalska, Adela Furmańczyk, Zosia Sikorska, Dominik Wojciechowski, Oskar Kowalski, Wiktor Kawiatkowski, Jan Kędzierski, Witold Czerniak, Borys Furtak, Gracjan Gajda, Oskar Wojtylak i Oliwier Wojtylak.

Zawodnikom gratulujemy dużego zaangażowania i sukcesów oraz życzymy powodzenia na zawodach na wyższym szczeblu.

Opiekunem młodzieży była pani Karolina Kozicka.

Zdjęcia autorstwa Julii Stajszczak z klasy 2 TR

Powiatowe Zawody w Pływaniu Licealiada