13 listopada 2017

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia

7 listopada 2017 r. w Zespole Szkół w Mogilnie odbyła się trzecia edycja Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego dedykowanego dla uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia. Pierwsze miejsce zdobył Bartosz Zbieranek, a kolejne dwa miejsca wywalczyli Anna Jędro i Karol Michalski.

Zmagania konkursowe zainaugurował pan Zbigniew Grzechowski Dyrektor Zespołu Szkół w Mogilnie, który powitał uczestników.

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 22 uczniów z Zespołu Szkół w Mogilnie. Rywalizacja polegała na poprawnym wypełnieniu testu w języku angielskim, który składał się z części leksykalnej, gramatycznej oraz sprawdzającej stopień opanowania umiejętności językowych takich jak czytanie i słuchanie.

Najwyższą liczbę punktów uzyskał uczeń klasy 3 a BSIS Bartosz Zbieranek. Kolejne dwa miejsca wywalczyli Anna Jędro (3 a BSIS) oraz Karol Michalski (3 b BSIS). Zwycięzcy odebrali nagrody i gratulacje z rąk pana Zbigniewa Grzechowskiego Dyrektora Zespołu Szkół w Mogilnie, który dziękował w imieniu swoim i organizatorek za liczny udział w konkursie oraz zaprosił do udziału w przyszłorocznej IV Edycji Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego.

Inicjatorkami tegorocznego przedsięwzięcia były nauczycielki języka angielskiego pani Monika Fryda oraz pani Joanna Wieczorkowska.

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia