22 grudnia 2022

19 grudnia uczniowie klasy I Technikum Informatycznego TIa (Grzegorz Budniak, Gracjan Gajda, Adam Szynkowski) wraz z wychowawcą Marcinem Królem z Zespołu Szkół w Mogilnie przekazali dary ze zbiórki klasowej. Klasa zorganizowała ją zamiast wręczania sobie świątecznych prezentów.

Dzięki hojności uczniów, rodziców i wychowawcy udało się zebrać odpowiednią kwotę na zakup suchej i mokrej karmy dla psów i kotów – podopiecznych schroniska. Uczniowie zapoznali się z organizacją działania schroniska, a także mieli możliwość wyprowadzenia kilku psiaków na spacer.

Organizatorzy serdecznie dziękują rodzicom i wychowawcy za motywowanie uczniów do wspierania akcji, a uczniom za zaangażowanie w wolontariat.

Miło nam poinformować, że pani Kierownik Schroniska wręczyła wolontariuszom dyplom, który jest symbolicznym podziękowaniem dla wszystkich osób z klasy I TIa, które brały udział w tej pięknej akcji.

Prezenty dla psiaków i kociaków ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „URBIS” w Gnieźnie.