21 marca 2024

Grupa uczniów naszej szkoły z klasy 2TE biorących udział w Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii oraz programie partnerskim ING Bank Śląski i Fundacja ING Dzieciom stworzyła projekt społeczny ,,SafeKid – Bezpieczni w Necie” mający na celu edukowanie młodszych kolegów i koleżanek w zakresie bezpieczeństwa w intrenecie.

Uczniowie przeprowadzili już pierwszą część warsztatów w temacie cyberbezpieczeństwa m.in. w Szkole Podstawowej we Wszedniu oraz Szkole Podstawowej nr 1 w Mogilnie. Wkrótce czeka ich jeszcze druga część warsztatów.

Poniżej prezentujemy krótką fotorelację z warsztatów. Zdjęcia: Igor Kędzierski, Antonina Zielińska, Zofia Adamska, Filip Czerwiński (2TE) oraz mentorka projektu p. Anna Mozgowiec.

Projekt społeczny uczniów z Zespołu Szkół w Mogilnie