06 października 2021
Przedstawienie dotyczące życia i twórczości Cypriana Norwida w MBP w Mogilnie
 
 
4 października o g. 17.00 w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mogilnie wystąpili uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie. Młodzież zaprezentowała mieszkańcom Mogilna i okolic montaż słowno-muzyczny przybliżający życie i twórczość Cypriana Norwida. Przedsięwzięcie miało na celu upamiętnić 200. rocznicę urodzin poety oraz wpisało się w obchody roku Cypriana Norwida.
 
Lektorami prowadzącymi byli: Anna Lewandowska z kl. 3 c G LO i Kacper Sielecki z kl. 3 b P LO. W rolę Norwida wcielił się Adrian Staszak, uczeń klasy III TE/TBD. Wiersze recytowali: Angelika Ciesielska („W albumie”) i Maciej Andrzejewski („Dedykacja”) z kl. 3 b P LO,  Nikola Kozicka („Do obywatela Johna Browna”) z kl. 3 c P LO, Paweł Sparniuk („Coś ty Atenom zrobił, Sokratesie”) oraz Jędrzej Wolski („Fortepian Szopena”) z kl. 3 a G LO.
 
Dyrekcja i pracownicy biblioteki zadbali o stroje, piękną dekorację, promocję, a także udokumentowanie wydarzenia. Przedsięwzięcie podsumowała pani Maria Kotlińska, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mogilnie.
 
Uczniów do występu przygotowały nauczycielki języka polskiego z Zespołu Szkół w Mogilnie pani Magdalena Karamucka-Marcinkiewicz i pani Kinga Gąska.

 

Przedstawienie dotyczące życia i twórczości Cypriana Norwida w MBP w Mogilnie

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE