w roku szkolnym 2020/2021

ZESPÓŁ SZKÓŁ          W MOGILNIE

PRZEDSZKOLAKI Z WIZYTĄ W ZESPOLE SZKÓŁ W MOGILNIE

Dnia 19.12.2018 r. pan Zbigniew Grzechowski dyrektor Zespołu Szkół w Mogilnie powitał małych gości z Przedszkola nr 3 w Mogilnie i złożył im serdeczne świąteczne życzenia. Wolontariuszki Zespołu Szkół przygotowały na to spotkanie różne atrakcje, ale same również były zaskoczone niespodziankami od dzieci.

Przedszkolaki zaśpiewały piękną świąteczną piosenkę, która wprowadziła przemiłą atmosferę oraz otrzymały wykonane własnoręcznie laurki z życzeniami. Dzieci bardzo chętnie włączyły się w przygotowane zabawy m.in. prowadziły renifera przez labirynt, wykazały się kreatywnością w tworzeniu niedokończonego świątecznego obrazka oraz bez trudu odpowiadały na zimowe zagadki.

Podczas spotkania uczennice mogły porozmawiać i poznać dzieci oraz obdarować je słodkościami. Tak miłe spotkanie, radość przedszkolaków i ich otwartość zostaną na długo w naszej pamięci.

02 stycznia 2019