DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft

Spotkanie integracyjne 1 TRG

2 października odbyło się spotkanie integracyjne klasy 1 Technikum Organizacji Reklamy oraz Technikum Geodezyjnego wraz z wychowawcą panią Aleksandrą Hurysz oraz opiekunem panią Elżbietą Andrzejewską. Dzięki uprzejmości pani sołtys Barbary Lech uczniowie spędzili czas w świetlicy wiejskiej w Żabienku.

Podczas trwającego trzy godziny spotkania klasa poznawała się coraz lepiej. Młodzież brała udział w m.in. teleturnieju „Jaka to melodia?”. Rywalizacja była zacięta, w finale wystąpiły dwie drużyny, a wygrana drużyna odgadywała niektóre piosenki po 1. nutce! Odbyły się także takie zabawy integracyjne jak „Zawsze-Nigdy-Często” czy „Dwie prawdy, jedno kłamstwo”. Uczniowie chętnie tańczyli i śpiewali. Nie zabrakło smacznego poczęstunku oraz rozmów. Dobry humor i pozytywne nastawienie sprawiły, że spotkanie bez wątpienia należało do udanych.

13 października 2021