28 marca 2023

22 marca 2023 r. w Zespole Szkół w Mogilnie gościła pani Justyna Staszczyk – pasjonatka podróżowania i Team Leader Międzynarodowego Klubu Podróżnik. Pani Justyna opowiedziała o rejsach statkami wycieczkowymi.

 

W ten sposób można zwiedzić bliższe i dalsze rejony świata. Statki zatrzymują się w różnych portach i pasażerowie mogą zwiedzać nadmorskie miejscowości. Poza tym na pokładzie na każdego turystę czeka moc atrakcji: baseny, występy teatralne, kluby dla dzieci, boiska sportowe i wiele innych. Prelekcja wzbogacona była galerią zdjęć i filmików z podróży pani Justyny.

 

Młodzież interesowały przede wszystkim warunki panujące na pokładzie, bezpieczeństwo, koszty wycieczek i porty, z których można wypłynąć w tak niebanalną podróż. Spotkanie pokazało, że podróżować można na różne sposoby i że rejsy wycieczkowe są ciekawym pomysłem na grupowe zwiedzanie świata.

 

Spotkanie z pasjonatkę podróżowania odbyło się z inicjatywy Szkolnego Klubu Podróżnik działającego pod opieką pani Magdaleny Wietrzykowskiej.

 

 

Spotkanie z panią podróżnik – Justyną Staszczyk

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE