w roku szkolnym 2019_2020

INSTRUKCJA INSTALACJI

ZESPÓŁ SZKÓŁ          W MOGILNIE

Spotkanie z przedstawicielami Izby Administracji Skarbowej z Bydgoszczy

11 kwietnia 2019 roku Zespół Szkół w Mogilnie gościł przedstawicielki Izby Administracji Skarbowej z Bydgoszczy panią Magdalenę Zubernik – kierownika Referatu Identyfikacji i Rejestracji Podatkowej oraz panią Teresę Durczak –eksperta skarbowego.

Ekspertki z dziedziny podatków przybliżyły naszej młodzieży procedury związane z uruchomieniem działalności gospodarczej, a w szczególności omówiły zmiany prawne, jakie wprowadziła Konstytucja Biznesu.

W dalszej części spotkania uczniowie dowiedzieli się również o funkcjonowaniu platformy EPUAP oraz o zasadach składaniaTwojego e-PIT-a.

Na końcu spotkania zaproszeni goście przeprowadzili konkurs ekonomiczny, a najlepsi uczniowie otrzymali nagrody.

18 kwietnia 2019