01 marca 2023
W poniedziałek 27 lutego Starosta Mogileński pan Tomasz Krzesiński i Wicestarosta Mogileński pan Jerzy Łaganowski spotkali się z siatkarkami z Zespołu Szkół w Mogilnie, Dyrektorem Szkoły panem Zbigniewem Grzechowskim i trenerem dziewcząt panią Sławą Długokęcką.
 
Starosta Mogileński pan Tomasz Krzesiński pogratulował reprezentacji Zespołu Szkół w Mogilnie dotychczasowych sukcesów i życzył powodzenia w dalszych sportowych zmaganiach. Zapewnił, że kibicuje zawodniczkom i w miarę możliwości postara się być obecnym na meczu finałowym. Ponadto Przewodniczący Zarządu Powiatu Mogileńskiego pan Tomasz Krzesiński docenił wysiłek, jaki cała drużyna włożyła w pokonanie kolejnych szczebli zawodów Kujawsko-Pomorskiej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt, wręczając przedstawicielom drużyny piłki do gry w siatkówkę.
 
Zawodniczki opowiedziały o swojej drodze do finału, którą rozpoczęły od wygrania rozgrywek powiatowych, z powodzeniem przeszły ćwierćfinał Kujawsko-Pomorskiej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt, by następnie rozegrać świetne mecze w półfinale, co dało im awans do ścisłej czołówki turnieju. W finale dziewczęta zmierzą się z Pałacem Bydgoszcz.
 
W skład drużyny Zespołu Szkół w Mogilnie wchodzą Agnieszka Lewandowska – kapitan, Izabela Tuszyńska, Nadia Staniszewska, Julia Gawron, Gabriela Pankowska, Amelia Leśna, Zuzanna Malczewska, Patrycja Matuszak, Weronika Grzechowiak, Małgorzata Mikołajewska, Oliwia Prussak, Wiktoria Grzechowiak, Dobrusia Wierzbińska.
 
Większość z nich na co dzień trenuje w klubie Sokół Mogilno.
Zawodniczki aktualnie pod czujnym okiem pani Sławy Długokęckiej przygotowują się do finału Kujawsko-Pomorskiej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt, który odbędzie się 7 marca w Bydgoszczy.

 

 

Spotkanie ze Starostą Mogileńskim

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE