14 czerwca 2022

Start-upy bez tajemnic

 

Uczeń Zespołu Szkół w Mogilnie Maciej Andrzejewski z kl. 3 b LOP wziął udział w programie organizowanym przez Fundację Econverse. W ramach rywalizacji drużynowej dostał się do finału, a w rywalizacji indywidualnej wywalczył II miejsce wśród analityków.

 

Econverse zostało stworzone w celu promocji przedsiębiorczości, rozwoju polskich start-upów, a także wprowadzenia zmian w polskim systemie edukacji. Do celów tego wydarzenia zalicza się w szczególności efektywną edukację przedsiębiorczą na wczesnym etapie kariery, popularyzację nieszablonowych metod rozwoju oraz zapewnienie narzędzi, które pozwolą przekształcać pomysły w start-upy, projekty i innowacje budujące fundamenty pod wzrost oraz rozwój gospodarczy Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Wydarzenie Econverse to pierwsza stymulacja biznesu dla młodych. W ramach tego eventu odbyły się liczne wystąpienia. Młodzi ludzie mogli zawrzeć nowe znajomości oraz posłuchać znakomitych mentorów, przed którymi świat start-upów nie ma tajemnic.

 

Econverse odpowiadał na deficyt praktycznej edukacji przedsiębiorczej. Polegał na zbudowaniu swojego własnego start-upu pod okiem Mentorów Biznesowych (m.in. Jarosław Sroka – członek zarządu Kulczyk Investments, Jarosław Królewski – twórca i prezes zarządu Synerise). Rywalizacja przeplatana warsztatami odbywała się na PGE Narodowy w dniach 08-10 czerwca 2022 r. Konkurs odbywał się w 4 etapach: odkrycie, stworzenie pomysłu, rozwijanie pomysłu i Pitch Deck.

 

Maciej Andrzejewski w pracy zespołowej dostał się do finału, natomiast w kwalifikacji indywidualnej zajął II miejsce wśród analityków. Wygrał voucher upoważniający do udziału w dowolnie wybranym kursie Szkoły Giełdowej „Podstawy inwestowania na giełdzie” lub „Giełda dla średniozaawansowanych”.

 

Maciejowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz zdobywania kolejnych doświadczeń biznesowych.

 

Start-upy bez tajemnic

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE