w roku szkolnym 2020/2021

ZESPÓŁ SZKÓŁ          W MOGILNIE

Sukces  Niny Czechorowskiej

Dnia 16.05.2018 r. w Zespole Placówek Specjalnych w Szerzawach odbyło się uroczyste podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pt.: „Powstanie Wielkopolskie w oczach młodego pokolenia”. Uczennica Zespołu Szkół w Mogilnie Nina Czechorowska zajęła II miejsce w tym konkursie.

Organizatorami przedsięwzięcia była Komenda Hufca ZHP w Mogilnie oraz Zespół Placówek Specjalnych w Szerzawach. Prace oceniali Sylwia Stręk – plastyk w Mogileńskim Domu Kultury, hm. Barbara Bultrowicz – komendantka Hufca ZHP w Mogilnie, hm. Kazimiera Rosińska – członek Komendy Hufca ZHP w Mogilnie, Marek Modrzejewski – dyrektor ZPS w Szerzawach i Katarzyna Holak – nauczyciel plastyki w ZPS w Szerzawach.

Spośród 82 prac plastycznych, które wpłynęły na konkurs, jury zdecydowało się wyróżnić uczennicę Zespołu Szkół w Mogilnie Ninę Czechorowską z kl. I b Liceum Ogólnokształcącego i przyznać jej II miejsce. Opiekunem uczennicy była pani Joanna Głowska-Dybicz, nauczyciel historii.

Serdecznie gratulujemy i cieszymy się z sukcesu Niny!

21 maja 2018