SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

Wniosek o przyjęcie

do Liceum dla Dorosłych Mogileńskiej Szkoły Realnej

OGŁOSZENIE O REALIZACJI WYSOKIEJ JAKOŚCI

STAŻY I PRAKTYK ZAWODOWYCH

Zespół  Szkół w Mogilnie włącza się w świętowanie

100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości!

RZĄDOWY PROGRAM "DOBRY START"

KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

E-DZIENNIK UONET +

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Kalendarz roku szkolnego 2021/2022

Sukces Bartosza Zbieranka w prestiżowym konkursie

Sukces Bartosza Zbieranka w prestiżowym konkursie

 

10 kwietnia 2018 r. uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Branżowej Szkole I Stopnia Marta Malczewska z klasy II b oraz Bartosz Zbieranek z klasy III a z Zespołu Szkół w Mogilnie brali udział w XVIII EDYCJI REGIONALNEGO KONKURSU WIEDZY O ZASADACH BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY DLA UCZNIÓW Z ZAKŁADÓW RZEMIEŚLNICZYCH „BEZPIECZNIE OD STARTU”.

Organizatorem konkursu na poziomie regionalnym była Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy. Wiodący cel konkursu to popularyzowanie wiedzy z zakresu podstawowych przepisów prawnej ochrony pracy oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy wśród uczniów zawodu w rzemiośle.

W tegorocznych rozgrywkach wzięło udział blisko 40 uczestników z województwa kujawsko-pomorskiego kształcących się w zawodach: fryzjer, elektryk, elektromechanik, elektromechanik pojazdów samochodowych, kucharz, lakiernik, mechanik pojazdów samochodowych, murarz-tynkarz, operator obrabiarek skrawających, stolarz, sprzedawca, ślusarz. W pierwszej kolejności uczestnicy rozwiązywali test składający się z 40 pytań. W dalszej części wyłoniono sześcioro uczniów, którzy otrzymali największą liczbę punktów z testu.  Odpowiadali oni na pytania ustnie przed Komisją Konkursową.

W wyniku zmagań konkursowych Bartosz Zbieranek zakwalifikował się do ścisłego finału, w którym zajął TRZECIE MIEJSCE. W ubiegłorocznej edycji konkursu Bartosz także zajął trzecie miejsce, potwierdzając tym samym swoją ogromną wiedzę z zakresu BHP i prawa pracy. Wiedza ta z pewnością przyda się każdemu nie tylko w życiu zawodowym, ale i codziennym.

Opiekunem merytorycznym uczniów był kierownik szkolenia praktycznego Pan Marcin Buzała.

 

 

12 kwietnia 2018