08 marca 2023
Uczennice Technikum Ekonomicznego z Zespołu Szkół w Mogilnie w składzie: Marta Grodzka, Martyna Knych oraz Anna Wyrwińska zwyciężyły w wojewódzkim etapie Olimpiady ZUS „Warto wiedzieć więcej o Ubezpieczeniach Społecznych”.
 
Etap wojewódzki odbywał się w dniu 07.03.2023 w X Liceum Ogólnokształcącym im. prof. Stefana Banacha w Toruniu. Zmierzyły się w nim 23 drużyny z województwa kujawsko-pomorskiego. Uczniowie w trzyosobowych zespołach musieli rozwiązać test wielokrotnego wyboru i w jak najkrótszym czasie odpowiedzieć na 25 pytań. Pytania dotyczyły funkcjonowania Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, prowadzenia działalności gospodarczej, rent, emerytur, zasiłku chorobowego, macierzyńskiego czy też świadczenia rehabilitacyjnego. Warto nadmienić, iż w całym kraju w etapie szkolnym uczestniczyło aż 36 000 uczniów z całej Polski z ponad tysiąca szkół średnich. Z kolei w województwie kujawsko-pomorskim
w początkowym etapie szkolnym wzięło udział ponad 2400 uczniów z 59 szkół.
 
Nasze uczennice okazały się bezkonkurencyjne. Bezbłędnie rozwiązały konkursowy test w zaskakująco krótkim czasie – nieco ponad 8 minut. Teraz dziewczyny będą reprezentować województwo kujawsko-pomorskie podczas etapu centralnego w Warszawie 5 kwietnia 2023r. Dodatkowo otrzymały nagrody rzeczowe oraz możliwość zdobycia indeksów i dodatkowych punktów rekrutacyjnych na wielu prestiżowych uczelniach.
 
 

SUKCES UCZENNIC TECHNIKUM EKONOMICZNEGO W WOJEWÓDZKIM ETAPIE OLIMPIADY ZUS

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE