27 października 2022

8 pażdziernika w Strzałkowie odbyły się Ogólnopolskie Zawody Sportowe - Karate "Silver Cup", w których Jakub brał udział.

W zawodach udział wzięło 368 zawodników, reprezentujący 33 drużyny z różnych części kraju, rywalizowali w 65 kategoriach. Był to już II Ogólnopolski Turnieju Karate Silver Cup.

Zawody zostały rozegrane przy współpracy z Polską Unią Karate(WKF), zgodnie z przepisami World Karate Federation w kategoriach: dziecięcych, młodzików, kadetów, juniorów młodszych i juniorów do 18 roku życia.

Mogileńska sekcja Klubu Karate IKS z zawodów wróciła z dorobkiem medali: jeden złoty, jeden srebrny, sześć brązowych.

Jakub Januchowski zdobył dwa medale :

🏅złoty w kategorii junior młodszy do 63kg oraz 🏅brązowy medal w kategorii juniorów do 68 kg

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Sukces ucznia Zespołu Szkół w Mogilnie Jakuba Januchowskiego.