w roku szkolnym 2020/2021

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2020/2021 DLA UCZNIÓW KLAS I i II PO SZKOLE PODSTAWOWEJ

Sukces w Konkursie Lab Test i XXXIII Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej

Dwie uczennice Zespołu Szkół w Mogilnie – Marta Szeszycka i Wiktoria Legutko z klasy 2 a LO o nachyleniu biologiczno-chemicznym odniosły sukcesy w prestiżowych olimpiadach.

Uczennice zakwalifikowały się do finału wojewódzkiego XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, który odbędzie się 14 kwietnia 2018 r. na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Ponadto Marta Szeszycka reprezentować będzie Zespół Szkół w Mogilnie w finale wojewódzkim konkursu Lab Test organizowanym przez Collegium Medicum UMK im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Finał tego konkursu odbędzie się 9 kwietnia 2018 r.

Opiekunem merytorycznym uczennic jest nauczyciel biologii Pani Magdalena Jabłońska-Kowalska.

06 kwietnia 2018