13 listopada 2023

SUKCES WOLONTARIUSZY ZESPOŁU SZKÓŁ W MOGILNIE - statuetka „WOLONTARIUSZ ROKU 2023”

Dnia 10.11.2023r. wolontariusze z „Koła Wolontariatu” naszej szkoły otrzymali wyjątkową nagrodę – statuetkę „Wolontariusza Roku 2023” przyznaną przez Kapitułę „Serca Mogilna”. Jest to nagroda dla każdego wolontariusza z osobna za jego pracę, oddane serce, siły i poświęcony czas, by czynić dobro w różnych obszarach na terenie szkoły lub w środowisku lokalnym.

DRODZY WOLONATRIUSZE – BEZ WASZEJ PRACY NIE BYŁOBY TEJ NAGRODY

DZIĘKUJEMY WAM Z CAŁEGO SERCA!!!

Życzymy radości, osobistego rozwoju, optymizmu i poczucia wpływu na zmieniający się świat oraz samych sukcesów. Dziękujemy za bezinteresowną pomoc, trud włożony w służbę drugiemu człowiekowi oraz za każdy Wasz uśmiech podarowany drugiej osobie.

Dziękujemy panu Dyrektorowi Zbigniewowi Grzechowskiemu za wspieranie wszelkich działań wolontariuszy, opiekę i motywowanie do czynienia dobra.

Opiekunowie „Koła Wolontariatu” Zespołu Szkół w Mogilnie

SUKCES WOLONTARIUSZY ZESPOŁU SZKÓŁ W MOGILNIE