06 maja 2023

Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków Zespołu Szkół w Mogilnie w porozumieniu z dyrektorem szkoły panem Zbigniewem Grzechowskim organizuje 27 maja  Święto Absolwenta i Sympatyka Zespołu Szkół w Mogilnie.

Integracyjny piknik adresowany jest nie tylko do byłych absolwentów, ale również obecnych uczniów, a także mieszkańców Mogilna i okolic wraz z całymi rodzinami. Zapraszamy również przyszłych uczniów – absolwentów szkoły podstawowej, by poznać szkołę bliżej, zapoznać się z jej bazą i infrastrukturą. Absolwenci Zespołu Szkół będą mogli powrócić wspomnieniami do lat szkolnych, zobaczyć jak szkoła zmieniła się na przestrzeni jej istnienia i co zostało z dawnych lat.

Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i dorosłych, przewidziane są bowiem występy wokalne, taneczne, stand up zarówno obecnych uczniów szkoły, jak i absolwentów, spotkania przy kawie i wspólne grillowanie.

Najmłodsi będą również mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanego na tę uroczystość placu zabaw, piaskownicy oraz wziąć udział w happeningu malowania twarzy czy upinania włosów. Dorosłym ponadto proponujemy pomiar ciśnienia krwi czy poziomu cukru, który wykonywać będzie wykwalifikowana pielęgniarka. To tylko nieliczne atrakcje i niespodzianki, które dziać się będą na terenie szkoły.

Święto Absolwenta i Sympatyka Zespołu Szkół w Mogilnie jest doskonałym sposobem na to, aby uczniowie dawni, obecni i przyszli oraz mieszkańcy Powiatu Mogileńskiego i nie tylko poznali historię, kulturę i życie szkoły, która swym istnieniem i działaniem wpisuje się w lokalną historię i tradycję, ale również zapoznali się z bogatą ofertą edukacyjną, która stara się sprostać nowym wyzwaniom i oczekiwaniom  XXI wieku.

Projekt współfinansowany jest ze środków Starostwa Powiatowego w Mogilnie.

Przewidziane atrakcje odbywać będą się 27 maja 2023 roku w godzinach popołudniowych (od 14.00 do 18.00).

Udział we wszystkich zaplanowanych działaniach jest nieodpłatny!

Przyjdź! Zobacz! Skorzystaj! Zjedz coś smacznego ! Naprawdę warto…

Będzie Wesoło! Rodzinnie! Piknikowo!

Serdecznie Zapraszamy!

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów

i Sympatyków Zespołu Szkół w Mogilnie

Święto Absolwenta i Sympatyka Zespołu Szkół w Mogilnie Integracyjny Piknik Rodzinny