20 lutego 2023
17 lutego 2023 roku w Zespole Szkół w Mogilnie po raz pierwszy odbyły się Szkolne Targi Pracy. Przedsięwzięcie to miało na celu przybliżyć uczniom ostatnich klas Liceum Ogólnokształcącego, Technikum oraz Branżowej Szkoły I Stopnia ofert pracy oraz możliwości rozwoju w lokalnych firmach i instytucjach.
 
Już niebawem nasi uczniowie będą podejmować decyzje dotyczące przyszłej pracy zawodowej. Spotkania z pracodawcami miały pomóc w tym, aby były to wybory przemyślane, zgodne z ich wiedzą, zdolnościami czy marzeniami.
 
W Szkolnych Targach Pracy „Mój start w przyszłość” uczestniczyli przedstawiciele następujących firm i instytucji: firmy Zbych-Pol & Mobet, Przedsiębiorstwa Przemysłu Ziemniaczanego w Trzemesznie sp. z.o.o., firmy Chemirol sp. z o.o., przedsiębiorstwa Eurocash, firmy Ciech Soda Polska SA, Pracowni Reklamy W3M.PL, firmy Wood-Glass Team sp. z o.o., przedsiębiorstwa Invest Rem sp. z o.o., firmy Opak-Met sp. z o.o., Banku Spółdzielczego w Gnieźnie Oddział w Mogilnie, Banku Millenium, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Powiatowego Urzędu Pracy w Mogilnie oraz Powiatowej Komendy Policji w Mogilnie.
 
 

Szkolne Targi Pracy

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE