12 stycznia 2023

11 stycznia 2023 roku uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w przeprowadzonym w Zespole Szkół w Mogilnie w grudniu Szkolnym Konkursie Wiedzy o Świętach Bożego Narodzenia w Niemczech ,,Weihnachten in Deutschland”, otrzymali z rąk Dyrektora Szkoły pana Zbigniewa Grzechowskiego dyplomy oraz nagrody.

 

Okazało się, że nie brakuje w naszej szkole młodzieży mogącej pochwalić się świetną znajomością tradycji bożonarodzeniowych w Niemczech oraz niemieckojęzycznego słownictwa związanego z tymi zagadnieniami.

 

I miejsce ex aequo zajęli Izabela Waszak z kl. I TE i Jakub Wiśniewski z kl. I TI B . Na II miejscu uplasował się Jan Wędzikowski z kl. I TI B. III miejsce zajęła natomiast Zofia Koziej z klasy IIC LO. Przyznano także wyróżnienia dla Stanisława Sawickiego oraz Kamila Wiśniewskiego z kl. I TI B. Konkurs zorganizowały panie Magdalena Karamucka-Marcinkiewicz i Ewelina Zych. W organizację włączył się też pan Wojciech Pilachowski.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza laureatom i osobom wyróżnionym oraz zachęcamy do dalszego aktywnego zgłębiania tajników języka niemieckiego i kultury Niemiec.


 

Szkolni znawcy tradycji bożonarodzeniowych nagrodzeni

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE