29 listopada 2022

Szkolny etap Olimpiady Warto Wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych

22 listopada 2022 roku w Zespole Szkół w Mogilnie odbył się etap szkolny Olimpiady Warto Wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych. Do Olimpiady przystąpili uczniowie realizujący projekt lekcje z ZUS. Polega on na przeprowadzeniu czterech lekcji dotyczących ubezpieczeń społecznych.

Projekt w Zespole Szkół w Mogilnie realizują nauczyciele przedmiotów ekonomicznych pani Anna Mozgowiec, pani Małgorzata Konieczka, pani Edyta Kończal, pani Magdalena Kopeć-Bernaciak oraz pan Marcin Wietrzykowski. Efektem końcowym tego przedsięwzięcia było przystąpienie do etapu szkolnego wspomnianej Olimpiady.

Po ocenie prac konkursowych najlepiej zaprezentowały się Marta Grodzka z klasy IV Technikum Ekonomicznego, Martyna Knych z klasy III Technikum Ekonomicznego oraz Anna Wyrwińska z klasy I Technikum Ekonomicznego.

Naszym uczennicom gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w etapie rejonowym Olimpiady.

Szkolny etap Olimpiady Warto Wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych