DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft

SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY

31 stycznia 2018 r. odbył się tradycyjnie organizowany w Zespole Szkół w Mogilnie Szkolny Konkurs Matematyczny. Został przygotowany przez zespół matematyków w składzie: pani Katarzyna Brauer, pani Małgorzata Jaszcz, pani Róża Górska-Rybakiewicz, pani Marzanna Iskra, pan Szymon Bernaciak i pan Wojciech Piechocki.

W zawodach startowało 49 uczniów w dwóch kategoriach: w pionie klas maturalnych (klasy III liceum i IV technikum) i w pionie klas niematuralnych (klasy I i II liceum oraz III technikum).

Laureatami konkursu w pionie klas maturalnych zostali: Filip Maciejewski (I miejsce), Agata Kubasik (II miejsce) i Maciej Konieczka (III miejsce). Natomiast najwyższe wyniki oraz tytuł laureat w pionie klas niematuralnych osiągnęli: Marcelina Małecka (I miejsce), Daniel Mikulski (II miejsce), Dominik Głowski (III miejsce) i Gabriel Rapczyński (III miejsce).

Laureaci konkursu będą reprezentowali szkołę w Powiatowych Zawodach Matematycznych, które odbędą się w marcu w Zespole Szkół w Mogilnie.

02 lutego 2018