25 stycznia 2023

24 stycznia br. w Zespole Szkół w Mogilnie tradycyjnie odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas pierwszych. Zmagania uczestników oceniało jury w składzie: pani Małgorzata Łaganowska, pan Piotr Perzyna i pani Kinga Gąska.

 

Oceniając występy uczestników, zwracano uwagę na: dobór tekstu i jego pamięciowe opanowanie, prawidłową artykulację, dykcję i emisję głosu, odpowiednią interpretację tekstu oraz ogólny wyraz artystyczny. Celem konkursu było nie tylko doskonalenie umiejętności recytatorskich i interpretacyjnych, ale także popularyzacja poezji oraz zwrócenie uwagi na piękne wartości, które można odnaleźć w utworach lirycznych.

 

Jury przyznało I miejsce Antoninie Wojtczak z kl. I a LO, II miejsce Oliwii Olszak z kl. I b LO, III miejsce Annie Małeckiej z kl. I c LO, a wyróżnienie Zuzannie Malczewskiej z kl. I TG.

 

Ponadto na scenie zaprezentowali się: Antoni Lasecki i Jakub Wiśniewski z kl. I TI b, Grzegorz Budniak z kl. I TI a, Wiktoria Obecna z kl. I b LO oraz Szymon Lesiczka z kl. I TBD.

 

Konkurs prowadziły Małgorzata Socha i Oliwia Kwiatkowska z kl. 2 TE/TBD.

Szkolny Konkurs Recytatorski

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE