DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft

Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych ,,Die DACHL-L änder sind so interessant!”

2 czerwca br. laureaci oraz uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie wyróżnieni w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych ,,Die DACHL-L änder sind so interesant!” otrzymali z rąk pana dyrektora Zbigniewa Grzechowskiego dyplomy oraz nagrody.

Laureatką I miejsca została Anita Malińska, II miejsce zajął Kacper Szajda, a na miejscu III uplasowali się ex aequo Marcel Radtke i Mikołaj Wegner. Wyróżnienia otrzymali natomiast: Kamil Grześkowiak, Norbert Leśniewski, Bartosz Pawlaczyk, Wiktor Sobiesiak oraz Oliwia Wróblewska.

Konkurs, zorganizowany przez nauczycielki języka niemieckiego panią Ewelinę Zych i panią Magdalenę Karamucką-Marcinkiewicz, pokazał, że uczniom naszej szkoły nie brakuje ciekawości świata i pasji naukowej. Z zainteresowaniem zgłębiają nie tylko wiedzę językową, ale też chętnie poznają kulturę krajów niemieckojęzycznych. Wszystkim nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy.

07 czerwca 2021