w roku szkolnym 2019_2020

INSTRUKCJA INSTALACJI

ZESPÓŁ SZKÓŁ          W MOGILNIE

Szkolny Tydzień Kariery – Dzień 3

Trzeci dzień Szkolnego Tygodnia Kariery w Zespole Szkół w Mogilnie pozwolił młodzieży na uczestniczenie w wielu spotkaniach.

Klasy maturalne wysłuchały wykładu na temat ścieżki kariery p. Waldemara Krzewiny, prezesa Banku Spółdzielczego w Kruszwicy. Następnie p. Patrycja Koralewska i p. Paweł Andrzejczak z Powiatowego Urzędu Pracy w Mogilnie zaprezentowali uczniom różne formy wsparcia i pomocy oferowane przyszłym pracownikom.

Klasy technikum drogowego miały okazję uczestniczyć w spotkaniu z wiceprezesem Przedsiębiorstwa Budowy Dróg i Mostów Kobylarnia S.A.

p. Michałem Niemytem.  Z kolei uczniowie liceum brali udział w zajęciach laboratoryjnych pt. „Różne formy nadmanganianu potasu” prowadzonych

przez mgr inż. Karola Ciesielskiego z PWSZ. O swojej ścieżce kariery opowiedział również  trener personalny p. Jurand Lisiecki.

18 października 2018