19 października 2021
Szkolny Tydzień Kariery – dzień pierwszy

18 października w Zespole Szkół w Mogilnie rozpoczął się Szkolny Tydzień Kariery. Przedsięwzięcie potrwa do piątku 22 października. Hasło tegorocznej edycji brzmi: „Wyprawa na 3 K: Kariera, Kompetencje, Kreatywność”.

W poniedziałek uczniowie klas maturalnych wzięli udział w pierwszych dwóch spotkaniach. Pan Damian Nowakowski Dyrektor Banku Credit Agricole w Mogilnie wygłosił prelekcję pt.: „Bezpieczeństwo w sieci. Bezpieczeństwo finansowe”. Słuchaczami byli uczniowie klas  IV TE, III a LOG, IV TI oraz IV TI/TOR.

Natomiast drugie spotkanie bezpośrednio nawiązywało do hasła przewodniego Szkolonego Tygodnia Kariery. Poprowadził je Zastępca Dyrektora ds. Technicznych Pan Marcin Mozgowiec, z  Przedsiębiorstwa Robót Drogowych Inodrog Sp. z o. o. w Inowrocławiu. Wzięli w nim udział uczniowie klasy IV TBD oraz grupa politechniczna z kl. III c LOG.

Szkolny Tydzień Kariery – dzień pierwszy