13 listopada 2017

Uczcili Dzień Niepodległości

10 listopada uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół w Mogilnie brali udział w uroczystym apelu z okazji Dnia Niepodległości.

Młodzież przygotowali opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: pani Renata Lepsza, pani Emilia Jankowska-Banaś i pan Marcin Król. W uroczystości uczestniczyła pani Romana Świtała, przewodnicząca Rady Rodziców Zespołu Szkół w Mogilnie.

Społeczność szkolna w ten sposób uczciła Narodowe Święto Niepodległości, które przypada 11 listopada. Zaprezentowano montaż słowno-muzyczny wzbogacony o informacje historyczne.

W apelu wystąpili: Sara Cienguszewska z kl. II c LO, Weronika Cieplicka z kl. II d LO, Bogusz Hibner z kl. II c LO, Dominika Kantorska z kl. II c LO, Marta Krzewińska z kl. II TI/TD, Weronika Malinowska z kl. II c LO, Jowita Matuszak z kl. I a LO, Mikołaj Nowobilski z kl. II a LO, Maria Pajurska z kl. II b LO, Anna Pietruszewska z kl. II c LO,  Mikołaj Pluskota z kl. I TI/TBD, Angelika Pluszyńska z kl. I a LO, Jagoda Przygodzka z kl. II c LO, Julia Ratajewska z kl. II c LO, Wiktoria Sielecka z kl. I TI/TBD, Dominika Szambelan z kl. II c LO, Filip Turek z kl. I a LO, Julita Wełniak z kl. II c LO i Jagoda Zarychta z kl. II c LO.

Uczcili Dzień Niepodległości