DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft

Uczcili Narodowe Święto Niepodległości

Uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości włączyli się w szereg inicjatyw mających na celu upamiętnić tę ważną dla naszego kraju datę. 10 listopada wystąpili w Wylatowie podczas Rodzinnego Święta Niepodległości organizowanego w ramach projektu Radosna Niepodległa 2018.

Mikołaj Nowobilski z kl. 3 a LO zaprezentował publiczności „Biały krzyż” z repertuaru Czerwonych Gitar, Marta Krzewińska z kl. 3 TD/TI wykonała utwór „Taki kraj”, Oliwia Stablewska i Natalia Wasilewska z kl. 1 b LO śpiewały „Rozkwitały pąki”, a Zuzanna Perzyńska z kl. 1 a LO – „Wspomnienie”.

W poczcie kwiatowym byli Agata Urbańska z kl. 3 c LO i Dariusz Frąszczak 3 TD/TI, natomiast w poczcie sztandarowym znaleźli się Nicole Frandzelska i Wiktoria Frandzelska z kl. 3 c LO oraz Jakub Stefaniak z kl. 2 b LO.

Opiekę nad uczniami sprawowali pani Joanna Głowska-Dybicz i pan Szymon Bernaciak.

15 listopada 2018