SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

Uczcili Święto Narodowe Trzeciego Maja

Uczcili Święto Narodowe Trzeciego Maja

 

25 kwietnia 2019 r. w Zespole Szkół w Mogilnie odbył się uroczysty apel mający na celu uczcić 228. Rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 maja. Z tej okazji uczniowie klasy 1 a LO pod kierunkiem pani Marii Konieczki i pani Joanny Głowskiej-Dybicz przygotowali dla społeczności szkolnej przedstawienie. 

 

Uroczystość prowadził przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Filip Turek. Występ artystyczny młodzieży z kl. 1 a LO przypomniał okoliczności uchwalenia oraz podstawowe zapisy, które znalazły się w ustawie regulującej ustrój prawny Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Warto przypomnieć, że Konstytucja 3 maja jest pierwszą w Europie nowoczesną, spisaną konstytucją.

 

Dyrektor szkoły pan Zbigniew Grzechowski wygłosił okolicznościowe przemówienie. Zwrócił młodzieży uwagę, jak cenna jest możliwość życia w niepodległym kraju oraz jak ważne jest poszanowanie dla aktów prawnych regulujących zasady funkcjonowania państwa.

Poczty sztandarowy i flagowy przygotował pan Kazimierz Łaganowski, a o oprawę muzyczną zadbali pan Marcin Król i pan Tomasz Szaprowski.

 

26 kwietnia 2019