w roku szkolnym 2020/2021

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2020/2021 DLA UCZNIÓW KLAS I i II PO SZKOLE PODSTAWOWEJ

Uczniowie Technikum Ekonomicznego z Zespołu Szkół w Mogilnie rozliczą PIT-y

Uczniowie Technikum Ekonomicznego z Zespołu Szkół

w Mogilnie rozliczą PIT-y

24 lutego 2020 roku

w godz. 15.00 – 18.00

24 lutego 2020 roku w godzinach 15:00 – 18:00 w budynku Zespołu Szkół w Mogilnie przy ul. Dworcowej 9 mieszkańcy Mogilna i okolic będą mogli bezpłatnie rozliczyć podatek PIT za rok 2019. Zadanie zrealizują uczniowie Technikum Ekonomicznego z opiekunami: panią Edytą Kończal, panią Magdaleną Kopeć-Bernaciak, panem Marcinem Wietrzykowskim oraz pracownicy Urzędu Skarbowego w Mogilnie.

Po raz kolejny podatnicy mogą skorzystać z aplikacji „Twój E- PIT” i wysłać swoje rozliczenie podatkowe. Akcja ta ma na celu rozpropagowanie wśród mieszkańców naszego powiatu takiego sposobu rozliczenia się z Urzędem Skarbowym.

Bezpłatnie, szybko i solidnie pomożemy rozliczyć PIT z wykorzystaniem przysługujących Państwu ulg podatkowych. Zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze. Asysta i pomoc pracowników Urzędu Skarbowego zapewnią fachową obsługę oraz pełną poufność danych – powiedział pan Marcin Wietrzykowski, nauczyciel przedmiotów ekonomicznych w Zespole Szkół w Mogilnie.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby pragnące skorzystać z naszych usług.

12 lutego 2020